Druhému mosteckému závodu dominoval Antonin Herbeck

Vítězem nedělního sprintu DIVIZE 4 nad 2.000 ccm se stal jezdec týmu Rock Media Antonín Herbeck s vozem Pagani Zonda. Se ztrátou 36,5 vteřiny projel cílem na druhém místě Dennis Waszek s vozem Ferrari F430 v barvách týmu Flex Motorsport. Pro bronz si dojel polský závodník Piotr Krawczyk s vozem Mercedes SLS (Premium Motorsport).

"Od počátku jsem se snažil jet co nejblíže kvalifikačním časům, abych si vybudoval odstup, což se také podařilo a tak jsem mohl v závěru zvolnit a kontrolovat svou pozici. Mrzí mne, že to tak nemohlo dopadnout i včera. Nemám rád a myslím, že to nemá rád nikdo, když do něj někdo v první zatáčce strčí, otočí ho a urazí mu předek, tak jako se to stalo mne od Andreje Studeniče. Díky tomu mohu hodnotit tento víkend pouze známkou 3+," řekl po závodě vítěz Antonín Herbeck.

Čtvrtou pozici obsadil Patrik Tkáč (Ferrari 458 Italia) a pětici nejrychlejších uzavřel slovenský závodník Miro Konopka s vozem Porsche 997.
Ve třídě do 3.500 ccm zvítězil jezdec týmu Šenkýř Motorsport Robert Šenkýř, před jezdci týmu Duck Racing Danielem Skalickým a Petrem Kačírkem (všichni BMW M3).
 
Autory nejrychlejších časů se stali Antonín Herbeck (1:33.567) a v kategorii do dvou litrů Marek Fried (1:45.128).