Dvouhodinovku v Mostě vyhrálo Ferrari 458, Zonda dojela třetí.

Tým Rock Media měl po hodině závodu důvod k radosti - díky bezchybné jízdě Tomáše Liedla byla Zonda v přehledem na prvním místě. Do auta usedl Antonin Herbeck a začaly problémy.

Třetí vytrvalostní závod DIVIZE 4 sezóny 2013 ovládla československá posádka týmu RPD Racing by Menx ve složení Lubomír Jakubík a Michael Vorba, která s vozem Ferrari 458 Italia zvítězila před svými týmovými kolegy Peterem Vančem a Andrejem Studeničem (Dino&Co Racing Team by Menx), jenž startovala také s vozem Ferrari 458 Italia.

 
Pro body za třetí místo si dojelo duo Antoním Herbeck a Tomáš Liedl (Pagani Zonda) hájící barvy týmu Rock Media. Čtvrté místo obsadila rodinná posádka Miroslav Konopka/Maťo Konopka startující s vozem Porsche 997.
 
Ve třídě do 3.500 ccm se z vítězství radovali jezdci týmu Duck Racing Daniel Skalický a Lumír Firla (BMW M3), kteří zvítězili před dvojicí týmu K&K Racing Team Válek Autosport ve složení Marcel Kusín a Petr Válek.
 
Antonin Herbeck, pilot Pagani Zondy závod okomentoval: „Díky Tomášovi jsme s přehledem vedli, ale jakmile jsem do auta usedl a vyrazil na trať, bylo mi jasné, že jsme při výměně pilotů měli měnit i pneumatiky. Trápily mne také brzdy které na předku vozu moc nebrzdily. Posledních 40 minut v autě bylo utrpení, pneumatiky byly totálně sjeté, ale musel jsem na nich závod dojet. Každý výjezd ze zatáčky tak byl adrenalin a jsem rád, že se nám podařilo dojet na třetím místě.”