Na Redbull Ringu tým Rock Media vybojoval stříbro.

V nedělním závodě silně obsazené série DMV-GTC obsadil Antonin Herbeck a tým Rock Media s Pagani Zondou na stupínku vítězů druhou příčku. Po nevydařené kvalifikaci na mokru startovala Zonda z 12. místa, takže se Antonin Herbeck musel prodrat mezi mnoha silnými vozy. Závod pak ukončil po nehodě Porsche safety car a pak červená vlajka.

Když v neděli na Redbull Ringu konečně přestalo pršet, všichni se začali těšit na suchý závod. Kvalifikace do nedělního startu na mokré trati nevyšla podle předpokladů - vůz se nepodařilo dobře nastavit a tak se Antonin Herbeck propadnul až na dvanáctou pozici na startovním roštu.

Vše si ale vynahradil v závodě: „Po startu je v první zatáčce vždy pořádná tlačenice, ale podařilo se mi probojovat o pár pozic dopředu a do dlouhého kopce ke třetí zatáčce jsem další dvě auta předjel. Pak došlo ke kolizi dvou aut přímo před mým čelním sklem, ale naštěstí šly oba vozy mimo moji stopu. Postupně jsem předjížděl další a další vozy, ale v čele jedoucí finský jezdec Pertti Kuismanen s Chrysler Viperem už mezitím nabral náskok dvanácti vteřin, protože před sebou nikoho neměl. Snažil jsem se ho dohnat, ale jezdil srovnatelné časy jako já, takže k útoku nedošlo. Po velké havárii Porsche vyjel na trať safety car a závod byl dvě kola poté předčasně ukončen. Myslím, že druhé místo je maximum možného, co jsme mohli v závodě dosáhnout. Auto bylo perfektně připravené, takže velký dík patří i našim mechanikům!"

Tým Rock Media si tak z Redbull Ringu odváží dva poháry - jeden za absolutní druhé místo a druhý za druhé místo ve skupině 10 (vozy nad 5000 ccm), kde skončil právě za Kuismanenem. Další závod se jede na Hockenheimringu začátkem července.